Az Angol-Amerikai Intézet tájékoztatókat tart a képzéseiben résztvevő új (szeptemberben kezdő) hallgatóinak 2011. aug. 29-én 15h-kor. A BA hallgatók (minorosok is) tájékoztatója az Aud Max-ban, az anglisztika MA hallgatóké a 3302-es teremben, az amerikanisztika MA hallgatóké az Amerikai szemináriumban, a tanári MA hallgatóké a 10-es teremben lesz. Minden kedves új hallgatónkat szeretettel várjuk!